Новий принт від Lucky Humanoid - Футболка Invasion!
Головна  →  Новини  → Новий принт від Lucky Humanoid - Футболка Invasion!

Новий принт від Lucky Humanoid - Футболка Invasion!

01.06.2020

Футболка Invasion

Invasion of the Saucer Men (1957) Вторгнення мешканців літаючих тарілок
 
Купити футболку Invasion можна за посиланням:

https://luckyhumanoid.com/products/futbolka-invasion.html

 
Всі знають Морбо з «Футурами» - зеленошкірого інопланетянина (ага, той що «нікчемні людиська»), ведучого програми новин та передач «Розваги та інопланетне вторгнення» і «Доброго ранку, Земля». Але не всі знають, що в Морбо був праобраз в особі інопланетянина з сайфай фільму періоду «класичного» Голлівуду – “Вторгнення мешканців літаючих тарілок” (Invasion of the Saucer Men (1957).
Фільм, який нічим видатним не був і навіть по мірках 50-х вважався низькобюджетним кіно «категорії B”, створеним свідомо під «автокінотеатри». Та він зробив свій внесок в історію та розвиток жанру.
І зрештою подарував нам Морбо ! А ще - це одна з перших кіно-пародій на фільм жахів, що було неймовірною рідкістю для того часу.
Уявіть собі картину: Америка 50-х, золотий безтурботний час розвитку і процвітання країни, умовний підліток Джек, заплативши пару центів, міг звозити свою дівчину на вечірній сеанс автокінотеатру під відкритим небом, щоб залишитись з нею на одинці на цілу годину під цілком пристойним приводом. Перше кохання, перші поцілінки, перший секс.
Така собі чаруюча американська історія за кадром 60-ти річної давнини.

Купити футболку Invasion в наступних розмірах:

XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL

Склад - 100% бавовна

Колір тканини - темно синій

Крій - прямий

Друк - шовкотрафарет

Фарби - водяні