gallery-image

Козацька доба – велична сторінка історії України. Культура нашої держави заснована на елементах козацького устрою, а символіка – один з основних елементів становлення державності, та нашої національної ідеї, незламного духу і любові до волі.

Тому ми захотіли поєднати в одному дизайні основні елементи українського козацтва.

Це і головний символ – ПРАПОР і БУНЧУК - древко, верхівку якого прикрашали кулька-маковиця, це і литаври та кобза, яку вважають попередником сучасної бандури 

Козацькій човен «ЧАЙКА» в яких козакі робили рейди вздовж узбережжя Чорного моря, здійснюючи несподівані напади на ворожи суда та поселення. Традиційні козацькі ШАБЛІ, ПІСТОЛІ, РУШНІЦІ, та ГАРМАТИ. 

КІНЬ, якого козак вважав за брата: «Важко знайти що-небудь більш органічніше, аніж союз козака і коня, хіба що мати з немовлям можуть посперечатися з оним». І звичайно СОБАКА, без якого, ну ніяк

Козацька ЛЮЛЬКА, яку той майже не випускав з рота, курячи тютюн, але завжди з "фірмовими" козацькими добавками, не забуваючи напій ВАРЕНУХА - суміш горілки, меду, сушених фруктів, винограду, груш, яблук, разом звареними з імбиром та іншими прянощами".

Все це на худі "Січ", малюнки для якої зробив наш уже традиційний автор Олександр Стеколенко - відомий український режисер музичного відео і реклами, сценарист та художник.

Носіть із задоволенням, пам'ятаючи про українських героїв минулого та сьогодення.

Купити на сайті - https://luckyhumanoid.com/khudi-sich/
Або в дірект

Про худі Січ.
☁️ Склад - 80% бавовна, 20% поліестер, тринитка з начісом
🎨 Колір тканини - темно-синій
👕 Крій - класичний прямий
🖨️ Друк - шовкотрафарет
💧 Фарби - водяні