Друзі!

Раді нагадати себе "новим" принтом.

Чому в лапках? Тому що принт не новий, а тканина інша темно-синя.

І цей принт не лише на футболці, а й на світшоті!

Темно синій світшот. 2-х нитка. 100% бавовна. Велике переднє зображення.

Трохи лірики
  Бетмен (англ. Batman), спочатку Бет-Мен (англ. Bat-man) - супергерой, що вперше з'явився в травні 1939 року. Бетмен є одним із найпопулярніших і найвідоміших героїв коміксів.

В оригінальній версії біографії Бетмен — таємне альтер-его мільярдера Брюса Уейна, успішного промисловця, філантропа та улюбленця жінок. У дитинстві, став свідком вбивства своїх батьків, Брюс присягнув присвятити своє життя викорінення злочинності та боротьби за справедливість. Підготувавши себе фізично та морально, він одягає стилізований костюм кажана і виходить на вулиці міста для протистояння злочинцям.

  Місце дії історій про Бетмена - вигадане американське місто Готем, створене на основі Чикаго з елементами Нью-Йорка.

  За сприяння кількох другорядних персонажів, у тому числі його напарника Робіна, дворецького Альфреда, комісара поліції Джеймса Гордона, а також іноді супергероїні Бетгерл, Бетмен протистоїть злочинній спільноті, корумпованим політикам і продажним представникам влади Готема, а також групі лиходіїв , Отруйний Плющ, Пінгвін, Пугало.

  На відміну від більшості супергероїв, Бетмен не має надздібностей, а використовує свій інтелект, навички бойових мистецтв, пізнання в науці і техніці, а також незламну волю, здатність вселяти страх і залякувати своїх ворогів. На відміну від злочинців, яким він протистоїть, Бетмен ніколи нікого не вбиває і ніколи нікому не мстить.

  Як культурна ікона Бетмен був адаптований для кіно, телебачення та книг, а також з'являвся у різних видах товарів, що продаються у всьому світі, таких як відеоігри, іграшки та одяг. В даний час Бетмен займає 2 місце в списку «Сто найкращих героїв коміксів усіх часів» за версією IGN.Бетмен (англ. Batman), спочатку Бет-Мен (англ. Bat-man) - супергерой, що вперше з'явився в травні 1939 року. Бетмен є одним із найпопулярніших і найвідоміших героїв коміксів.

  Принт, який став класикою, засвітився на футболках Lucky Humanoid.

З найкращими побажаннями,

Lucky Humanoid